ابارا - EBARA

دسته بندی محصولات
سازنده
فعلا در این دسته بندی محصولی وارد نشده است شما می توانید از قسمت درخواست قطعات سفارش خود را به صورت اختصاصی ثبت کنید

درباره ابارا - EBARA

شرکت ماشین‌سازی ژاپنی است، که در زمینه طراحی، ساخت و فروش پمپ‌های صنعتی و پمپ خلأ، انواع کمپرسورها، چیلر و دستگاه‌های تهویه مطبوع، انواع توربین‌ها، پیل‌های سوختی، برج‌های خنک‌کننده و رآکتورهای هسته‌ای فعالیت می‌نماید.

ابارا در سال ۱۹۱۲ توسط اینوکوچی آریا راه‌اندازی شد و اکنون مالک شرکت‌هایی چون ساموتو در ایتالیا و گروه الیوت در آمریکا می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در اوتا، توکیو قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می‌شود.

ابارا با بیش از یک سده تجربه به عنوان یک پیشرو جهانی در طراحی، توسعه و ساخت ماشین‌آلات صنعتی شناخته شده‌است. ابارا تمرکز ویژه‌ای بر تولید انواع پمپ، سامانه‌های پمپاژ و کمپرسورها در دامنه گسترده‌ای از کاربردها دارد. ابارا اکنون ۱۰۴ شرکت تابعه، ۱۵ شرکت‌های وابسته دارد و در ۱۷ کشور سه گروه اصلی کسب و کار را اداره می‌کند که شامل ماشین‌آلات و سامانه‌های سیال، مهندسی محیط‌زیست و ماشین‌آلات دقیق هستند.

واحد فروش و خدمات ابارا در ایالات متحده امریکا زیرشاخهٔ ابارا ژاپن، ارائه‌دهنده انواع پمپ‌های مهندسی، تجهیزات پمپ‌ها و خدمات مرتبط با آن در صنایع آب، فاضلاب، تجارت، شهری، انرژی و برق می‌باشد