داب-DAB

دسته بندی محصولات
سازنده

DAB NKV 6/19 S T IE3

درباره داب-DAB

 

در سال ۱۹۷۵،DAB  به عنوان یک شرکت بازرگانی از چهار بخش ساخت قالب درزگیر فولاد ضد زنگ، ریخته گری چدن ، تولید پیچ و مهره موتور و قالب سازی اجزای پلاستیکی برای پمپ تاسیس شد. در سال ۱۹۷۷، موفق به ساخت پمپ “جت” شد و به این طریق نام خود را در صنعت پمپ متحول کرد. در سال ۱۹۸۵، با توجه به رهبریت این شرکت در بازار پمپهای آب سرد، داب به دنبال تمایز بود و به همین دلیل با تولید اولین سری از پمپهای گرمایش، سانتریفیوژ در اندازه های قابل توجه و همچنین پمپهای عمودی سعی در تمایز خود از شرکتهای مشابه کرد.

در سال ۱۹۹۰، داب، شبکه تولید و فروش خود را افزایش داد و شش شعبه فروش در بلژیک، هلند، انگلستان، سوئیس، اتریش و ایالات متحده دائرکرد همچنین تولید پمپ ها را در اندونزی آغاز می کند و یک نمایندگی نیز در انامه باز می کند.

در سال ۱۹۹۶، با ورود این شرکت به عضویت در یک گروه چند ملیتی، به سوی جهانی شدن گام برداشت.

در سالهای ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۹، دابیک فرایند خرید را تکمیل می‌کند تا بتواند تمام اجزای تشکیل دهنده محصول نهایی را به صورت داخلی تولید کند، به همین منظور از ادغام شدن با شرکت‌هایی مانند Leader(ریخته گری پلاستیک )Tesla  (فن آوری موتور شناور( Brisan ( پمپ های شناور برای کشاورزی و باغبانی) Wacs(الکترونیک) و Alma (زهکشی و فاضلاب) به فعالیت خود ادامه میدهد.

در سال ۲۰۱۳ اولین بوستر پمپ خود را به بازار عرضه کرد.

امروزه،این شرکت به دلیل تنوع وگستردگي محصولات و همچنین کیفیت تولیدات، توانسته است جای خود را در صنعت پمپ سازی در جهان باز کند به طوری که بعد از ۴۳ سال تجربه موفق، با داشتن ۱۵۷۰ نیروی انسانی، ۲۰ کمپانی در سرتاسر جهان، تولید سالانه حدود سه میلیون پمپ در سال به ارزش ۲۸۵ میلیون یورو از جمله شناخته شده ترین برندهای پمپ در جهان می باشد.

محصولات:

DAB محصولات قابل اعتماد را تولید می کند، از لحاظ تکنولوژیکی پیشرفته، آسان برای نصب و کارآیی، تضمین صرفه جویی در مصرف انرژی در بخش های خانگی و مسکونی زیر:

گرمایش و تهویه مطبوع، تامین آب و فشار،آبیاری و باغبانی، استفاده از آب باران، زهکشی، جمع آوری و دفع فاضلاب، گردش و فیلتراسیون آب شنا استخر.

محصولات این شرکت را می توان در گروههای اصلی زیر دسته بندی کرد:

پمپهای با برند SYBOX که شامل بوستر پمپها می باشند.

پمپهای JET برای باغبانی و کشاورزی

پمپهای EVOSTA برای سیستمهای گرمایش

پمپهای EVPTRON برای سیستمهای تهویه مطبوع

پمپهای NOVA برای پمپاژ ابهای فاضلاب و گندآبها

پمپ SWIM برای سیرکولاسیون آب استخرها

پمپهای SHREDDERS که مجهز به خردکن( اسیاب کن) بوده و قادرند مواد جام معلق را به اندازه های بسیار ریز تبدیل کنند.

پمپ DIVERTRON برای پمپاژ آب باران